Provaznictví Běchovice  LANA, SÍTĚ, PROLÉZAČKY  S NÁMI NA ZEM NESPADNETE 

Úvod » OKRASNÁ LANA » HEMPY lano z přírodního vlákna


        

HEMPY lano z přírodního vlákna

lano v přírodním omaku a vzhledu

img

 

Skladem: 900,00 ks
Číslo produktu: 1002
Průměr
VĚTŠÍ MNOŽSVÍ JE CENOVĚ ZVÝHODNĚNÉ - vyberte možnost balení vpravo

HEMPY lano - alias lana konopná

Konopná lana jsou dnes vyráběná obvykle z jutové příze, jsou vhodná zejména jako lana pro využití v zahradnictví, jako lana vázací, nebo lana dekorační. Do pleteného lana se dá při výrobě schovat ocelové lanko, drát, hadice nebo třeba elektrický kabel. Z konopných, jutových pletených lan se vyrábí zábradlové výplně ke dřevným schodištím nebo provazové žebříky. Máteli zájem o pravá konopná lana, pak je vyrábíme taktéž, cena je ale vyšší.

    • Lana HEMPY KLASIK - takováto lana vyrábíme jako 100% přírodní v průměrech 4 - 16mm , na zakázku lze až do průměru 32mm

    • Lana HEMPY ANTIVANDAL - do jádra je vpletené 2-5mm ocelové lanko. Toto antivandal lano používají zeména zahradníci ve veřejných parcích nebo všude tam kde je potřeba zabránit vstupu nebo něco vymezit.

    • Lana HEMPY ELEKTRO - textilní kabel. V jádru přírodního konopného lana je vpletený elektrický kabel. Tento produkt se používá všude tam kde nechcete aby byla vidět plastová bužírka kabelu, ale klasické přírodní lano. Hodí se jako přívod ke světlům, lampám apod.